Skip to main content

Спеціаліст систем технічних засобів охорони.

Информация о соискателе:

Мужчина, 56лет
Уровень образования: Средне-специальное
Вид занятости: любой
Регион: Киев
Желательный уровень з/п от, $/месяц: 300$/месяц
Развернутый текст резюме:

Мета: Спеціаліст систем технічних засобів охорони. Забезпечення навчання; первинна підготовка техніків та інженерів по сигналізації, інженерів та начальників ПЦО, менеджерів необхідними знаннями в області охоронно - тривожної сигналізації; системам відеоспостереження; системам контролю та управління доступом (СКУД). Первина технічна підготовка стартових менеджерів в структурі її адоптації на ринці систем ОПС .

Вміння та навіки:   Професійні знання технічних  засобів систем безпеки та     охоронно - пожежної сигналізації (ОПС), систем відео нагляду, системи контролю доступу(СКУД), супутникове телебачення (САТ). Програмування технічних засобів(ОПС). Розробка проектів та впровадження їх на обьектах систем (ОПС).

Досвідченій користувач ПК: MS OFFIS (Word, Excel, PowerPoint, Access). Навички роботи з Internet (Google Chrome, Mozilla, Explorer) та E-mail, Adobe Photoshop CC, Corel Paint Shop Pro. Досконале володіння офісною технікою.

Самостійна розробка, та створення електронних навчальних посібників.

Професійні знання в області електротехніки електроніки (Четверта група допуску електроустановкам ДНФОП).  

Досвід роботи: З 09.2010р.-07.2016р. ТОВ «ВЕНБЕСТ» працював на посаді Директора навчально-методичного кабінету. Мої загальні обов’язки становили: Забезпечення первинної підготовки техніків та інженерів, операторів, охоронників, охоронників ГЗ, начальників ПЦО, менеджерів. За цей період мною були розроблено  електронні тести для проведення екзаменів та атестації, девять методико-технічних посібників. Один навчальний посібник для стартових менеджерів та техніків. Також мною проводились навчання спеціалістів сторонніх організацій по підготовці систем (ОПС). Мною за період роботи було  проведено  п’ять  атестацій підрозділів «ВЕНБЕСТ» в м. Києві та 25 підрозділів філіалів по всі Україні. Пройшов п’ять  сертифікаційних аудитів від офіційного представника концерну «TUV SUD» на відповідність системи менеджменту якості ТОВ «ВЕНБЕСТ» відповідно вимог стандарту ISO 9001:2008.

Досвід роботи в цій галузі напрацьований за дев’ятнадцять років: ОВД м. Київ ; ДЗАТ «ОХОРОНА КОМПЛЕКС»;ЛТД «ВЕНБЕСТ»;ТОВ «ВЕНБЕСТ».

Освіта: Середня технічна освіта. Заклад «Технічне училище №2».

Додаткова інформація: Легко знаходжу спільну мову з людьми, вмію працювати в команді, легко запам’ятовую інформацію, вмію побудувати взаємодію підрозділів організації , цілеспрямованість.

Водійські права: маю категорія «В».

Мови: Російська, Українська.

Захоплення: IT - технології, радіоелектроніка , новітні розробки в системі безпеки. робототехніка. новітні технології в інженерній галузі.

 

Контактная информация:

Фамилия:
Имя: Сергей
Oтчество:
Номер телефонa:
Электронная почта: stanek2257@gmail.com

Резюме-вложение: